Š. m. lapkričio 20 dieną „Ventos“ progimnazijos sporto salėje vyko „LIETUVOS KARATE ASOCIACIJOS VAIKŲ WKF ČEMPIONATAS 2016“, kuriame dalyvavo 300 vaikų iš visos Lietuvos. Jaunieji sportininkai varžėsi individualiose kata ir pagal svorius kumite rungtyse. Taip pat mūsų mažiausi šalies sportininkai nuo ankstyvaus ryto kovojo dėl medalių SUMO rungtyje ant keturių aikštelių. Jaunųjų karatekų pasveikinti atvyko Mažeikių rajono vicemerė Sigutė Bernotienė kuri pasidžiaugė Mažeikių karatė klubų Žemaitis, Danas ir Vytis jaunųjų sportininkų meistriškumu ir masiškumu bei klubo vadovų gebėjimu organizuoti tokius didelius renginius. Varžybos vyko pagal WKF (World Karate Federation) taisykles. WKF karatė tapo olimpine sporto šaka, todėl visame pasaulyje stengiamasi, kad šis sportas būtų kuo saugesnis t. y. ant rankų, kojų ir krūtinės uždedamos specialios apsaugos. Kovotojai rodo labai greitus ir sudėtingus smūgius. Jie nebijo vienas kito sužeisti , todėl vaizdas ant tatamio būna labai dinamiškas ir permainingas. Pasak čempionato sekretoriaus galima tik pasidžiaugti Mažeikiškių jaunųjų karatekų pasiekimais. Tai buvo puiki galimybė palyginti save, kitus klubo sportininkus su karatekomis iš kitų miestų. Tapo aišku ką reikia tobulinti, kur siekti geresnių rezultatų. Net 8 sportininkai pasidabino Lietuvos karatė vaikų čempionato aukso medaliais. KATA rungtyje: 12 – 13 metų merginų kategorijoje Eglė Damulytė užėmė trečiąją vietą. KUMITE rungtyje: 12 – 13 metų iki 45kg rungtyje Eglė Damulytė tapo čempione 6 – 7 metų iki 25kg kategorijoje Nojus Vaišvilas užėmė trečią vietą 6 – 7 metų virš 25kg kategorijoje Žygimantas Dobrovas užėmė trečią vietą 8 – 9 metų virš 28kg grupėje Nojus Grigutis tapo čempionu, o Laurynas Gapševičius užėmė trečią vietą 10 – 11 metų iki 35kg grupėje Jurgis Vaitkus užėmė trečią vietą 10 – 11 metų iki 42kg grupėje Gabrielius Daujotas užėmė antrą vietą 10 – 11 metų virš 42kg grupėje Gvidas Alčauskas ir Titas Vaičiulis užėmė trečias vietas 12 – 13 metų virš 52kg grupėje Domantas Kerys tapo čempionu Mažeikių karatekų gruodžio 11 dieną laukia dar vienas didelis išūkis. Šiauliuose vyks Lietuvos kadetų, jaunučių ir jaunių karatė čempionatas.